Athens City Penthouse With Terrace

  • 80 m²
  • 2 ložnice
  • 1 koupelna

Do Nové muzeum Akropole je to 10 minut jízdy autem, a v tomto příjemném apartmánu Athens City Penthouse With Terrace se nachází kuchyně pro ty, kteří se chtějí sami obsloužit. Ubytování se nachází v obchodní čtvrti a 4 km od centra města.

V apartmánu najdeme příjemné pokoje.

Apartmán se nachází v blízkosti Hefaistův chrám, což je vzdáleno asi 4 km. Ubytování se nachází vedle Church Holy Trinity a 10 minut chůze od stanice metra Katehaki. To Spitiko Fagito, nabízející jídla středozemní kuchyně, leží 550 metrů od ubytování. Autobusová zastávka Zagora je asi 5 minut chůze od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Athens City Penthouse With Terrace
Modern Spacious Apt In Athens
Cena pouze pro mobilní zařízení

Modern Spacious Apt In Athens

369 m od ubytování
Elegant Flat 5 Walk To Metro Panormou
Cena pouze pro mobilní zařízení

Elegant Flat 5 Walk To Metro Panormou

416 m od ubytování
USD 83 USD 75
za noc
Elia Designer Suite, Mesogeion - Lycabettus View Terrace
Cena pouze pro mobilní zařízení

Elia Designer Suite, Mesogeion - Lycabettus View Terrace

9.0
Výjimečný 25 recenzí
577 m od ubytování
USD 143 USD 129
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    31 km

    Vlaková nádraží

    Victoria Railway Station
    3,5 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Bezpečnostní schránka

    Možnosti stravování

    • Venkovní jídelní kout

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: od 08:00 do 11:00
    Číslo licence00002182546
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Athens City Penthouse With Terrace apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Athens City Penthouse With Terrace apartmán patří mimo jiné Technopolis Atény, Nové muzeum Akropole, Hefaistův chrám.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v tento příjemný apartmán Athens City Penthouse With Terrace apartmán?
      Cena pronájmu tento příjemný apartmán Athens City Penthouse With Terrace apartmán je 91 €.
    • ❓
      Je v apartmán Athens City Penthouse With Terrace pračka?
      Ano, v apartmán Athens City Penthouse With Terrace je k dispozici pračka.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    31 km

    Vlaková nádraží

    Victoria Railway Station
    3,5 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Athens City Penthouse With Terrace

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít